Choinka noworoczna

27 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna. Jak zwykle była wielkim przeżyciem dla wychowanków i uczniów naszego zespołu.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonały: p. Teresa Frączak – osoba prowadząca Zespół Szkół i p. Barbara Mrozowska – dyrektor placówki.
Naszą choinkę uświetnili swoja obecnością niecodzienni goście: p. Wiesław Michalczuk – Wójt Gminy Jabłonna Lacka, p. Maria Kowalska – sekretarz gminy, p. Jerzy Strzała – Radny Powiatu Sokołowskiego, p. Bogdan Wrzosek, p. Włodzimierz Polak – radni gminy, p. Alicja Supeł – dyrektor Samorządowego Przedszkola w Jabłonnie Lackiej, p. Barbara Gizińska – dyrektor GOK-u w Jabłonnie Lackiej, Państwo Justyna i Krzysztof Niemirka – księgowi biura rachunkowego, sołtysi p. Grzegorz Gawrysiuk, p. Andrzej Milik, p. Urszula Maliszewska, p. Andrzej Pietranik – wieloletni sponsor, p. Serafina Ołowska, p. Maria Kobylińska, p. Celina Pietranik – emerytowani pracownicy szkoły, p. Małgorzata Ziemska – prezes Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska , a także przedstawiciele Rady Rodziców oraz mieszkańcy naszej miejscowości.
Choinka odbyła się w pięknej scenografii przygotowanej pod kierunkiem p. Elżbiety Bielskiej. Motywem przewodnim dekoracji był temat: „Cicha noc, święta noc”.
Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania kolędy „Wśród nocnej ciszy”. Pierwszym punktem naszego spotkania były jasełka. W dalszej części wychowankowie przedszkola przedstawili taniec dedykowany babciom i dziadkom. Następnie uczennice klasy VI i VII zaprezentowały taniec hiszpański.
Po występach wszyscy zebrani udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców i pracowników szkoły. Po posiłku na dzieci czekał już wodzirej, który zorganizował zabawę zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
Składamy serdeczne podziękowania przybyłym gościom, a nauczycielom, pracownikom i rodzicom za przygotowanie choinki noworocznej.