Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku, 22 stycznia uczniowie i wychowankowie przedszkola zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z miłością, ciepłem, dobrem i pomocą. To osoby, które w każdej sytuacji wspierają nas dobrą radą. Wychowankowie przedszkola oraz uczniowie klas I - VII zaprezentowali piękne piosenki i wiersze. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek do nich. Licznie przybyli goście ze wzruszeniem przypatrywali się występom dzieci nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec występu dzieci wręczyły swoim dziadkom skromne upominki. Nie zabrakło uścisków i całusów. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy długich lat życia w zdrowiu, szczęściu i radości.
Nad przebiegiem święta czuwały panie: Elżbieta Bielska, Sylwia Szustak, Anna Kobus i Anna Kozłowska. Podziękowania kierujemy również do rodziców dzieci przedszkolnych, którzy pomogli w organizacji uroczystości.