Mikołajki w ZS w Dzierzbach

Święty Mikołaj 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał do ZS w Dzierzbach. Uczniowie i wychowankowie przedszkola z niecierpliwością nasłuchiwali dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka. W godzinach porannych przybył do nas Mikołaj z biura Jkn. Wszyscy dostali od naszego gościa słodki upominek.
Po południu wychowanków przedszkola odwiedził drugi Mikołaj. Dzieci z błyskiem w oku spoglądały na Mikołaja, który przeprowadził z nimi rozmowę na temat bycia grzecznym. Mikołaj rozdał każdemu z przedszkolaków nowe zabawki oraz pozostawił słodki upominek. Dzieci w podziękowaniu Świętemu Mikołajowi zaśpiewały piosenkę. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.
Podziękowania od pracowników, nauczycieli, uczniów i wychowanków przedszkola otrzymują: Krzysztof i Justyna Niemirka - biuro Jkn, Krzysztof Pałka i Malwina Ratyńska-Pałka - firma handlowo-usługowa "Malina" oraz Panie: Sylwia Załęska, Monika Karczmarczyk i Dorota Prokopczuk.