Przedszkolny Konkurs recytatorski poezji Juliana Tuwima

Dnia 22.02.2013r odbyły się w naszej szkole eliminacje do konkursu recytatorskiego poezji Juliana Tuwima w kategorii „Przedszkole”

Udział w konkursie wzięło 8 przedszkolaków podzielonych na cztery grupy wiekowe:

• 3 latki

• 4 latki

• 5 latki

• 6 latki

Dzieci zaprezentowały wysoki poziom umiejętności recytatorskich oraz świetnego opanowania pamięciowego długich utworów patrona roku – Juliana Tuwima.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia typując przedstawicieli do reprezentacji naszego przedszkola na szczeblu gminnym.

Po burzliwej naradzie do wyjazdu do Jabłonny Lackiej zostali wytypowani:

• Dominika Karczewska

• Aleksander Kur

• Karolina Toczyska

• Gabriela Woźniak

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

FINAŁ

Podczas finału Gminnego Konkursu recytatorskiego poezji Juliana Tuwima w Jabłonnie Lackiej, który odbył się 26.02.2013r. nasi artyści zaprezentowali się znakomicie i pokazali talent recytatorski. Jako kadra jesteśmy pewni, że wielokrotnie o nich usłyszymy przy przeglądach recytatorskich na znacznie większą skalę. Miejmy nadzieję, że dzięki takim konkursom zostaną rozbudzone nowe pasje w życiu tych małych ludzi, które w przyszłości będę rozwijać.

W tym miejscu pragniemy podziękować rodzicom za trud włożony w pomoc dzieciom przy nauce wybranych wierszy. Owoce tej pracy były widoczne, z pewnością jeszcze nie raz będziemy dumni z naszych wychowanków.

Wszystkich zainteresowanych zdjęciami z eliminacji szkolnych i finału odsyłam do GALERII